STRONA GŁÓWNA

zobacz Wesele

STRONA GŁÓWNA

zobacz Restauracja

STRONA GŁÓWNA

zobacz Hotel

Organizacja wesel

Organizacją wesel zajmujemy się od 1989 roku.
Przez ten czas zdobyliśmy bogate doświadczenie, dzięki temu możemy zaoferować Państwu kompleksową organizację ceremonii.

Zajmujemy się nie tylko przygotowaniem menu, ale także przygotowaniem dekoracji sali, kwiatów, wizytówek, alkoholi, win,  fotografia czy też wideofilmowanie.

Przed przygotowaniem ceremonii weselnej rozmawiamy szczegółowo z organizatorami przyjęcia, pomagamy w doborze menu tak, aby zaproszeni goście miło wspominali ten jeden szczególny dzień.

Restauracja

W wyjątkowym i przestronnym miejscu mogą Państwo rozkoszować się daniami kuchni polskiej i międzynarodowej. Nasza obsługa zaproponuje Państwu bogatą kartę menu oraz kartę win i drinków alkoholowych i bezalkoholowych.

Hotel **

Przytulny Hotel IRAL zlokalizowany jest przy głównej trasie wylotowej w kierunku Wąsowo-Duszniki. W kameralnej atmosferze mogą Państwo odpocząć po długiej podróży jak i po ciężkim dniu pracy. W hotelu do Państwa dyspozycji oddajemy 12 pokoi o różnym standardzie.

cafeteria – drink bar

Specjalnie dla naszych gości, stworzyliśmy wydzieloną część lokalu w której mogą Państwo delektować się aromatyczną kawą, bogatym wachlarzem herbat z całego świata, a nasza obsługa zaserwuje Państwu wyśmienite drinki.
Cafeteria – Drink Bar jest miejscem dla palących.

Posiadamy wolne terminy na komunie

Posiadamy jeszcze wolne terminy na przyjęcia komunijne na rok 2014! (4, 18, 25 maj)

Menu już od 60zł!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobiście w Restauracji.

Aktualna promocja

- Degustacja potraw weselnych dla Młodych Par wraz z rodzicami – gratis!
- Pokoje hotelowe dla Gości weselnych oraz apartament dla Młodej Pary – gratis!
- Czwartki dla pań! – kup 5 shotów, następne 5 dostaniesz za darmo!
- Piątki dla panów! – kup 5 piw, następne 5 dostaniesz za darmo!

 

Polecamy pokoje gościnne na Majorce

Pokoje gościnne na Majorce Pokoje gościnne na Majorce Pokoje gościnne na Majorce Pokoje gościnne na Majorce Pokoje gościnne na Majorce